KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13327237
nr 1332 7237
Etsningar
5 st, Uppsala motiv. Ej signerad. Motivet: 19x28 - 44x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:40:58
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)